На врвот

Земете Super P-Force или Super Камагра за да ја подобрите ерекцијата и да го одложите оргазмот!

 
4.92 / 88 Прегледи на клиенти
88 Прегледи
5 Sвезди:
  
(83)
4 Sвезди:
  
(5)
3 Sвезди:
  
(0)
2 Sвезди:
  
(0)
1 Sвезда:
  
(0)
Погледнете ги сите 88 прегледи
 
 Super Камагра

Super Камагра е моќна комбинација на две од најпопуларните активни состојки во производната линија на Виагра. Силденафил и Дапоксетин создаваат совршена, медицински одобрена комбинација. Super P-Force е најдобра опција ако треба истовремено да постигнете силна ерекција и да ја одложите предвремената ејакулација. Со Super Камагра, добивате интензивен и долготраен секс без грижи!

Super P-Force е сложен генерички лек кој гарантира подобрување на ерекцијата на пенисот и одложување на оргазмот.

Super Камагра може да ви направи многу вреден подарок - целосно безгрижен секс без ограничувања. Целосната јачина на таблетата може да се види приближно 40-45 минути по голтањето. Почекајте да започне ефектот и уживајте во секој аспект на сексуална интеракција без граници.

 

Super Камагра 160mg

Предмет Дозирање Количина + бонус Цена Нарачајте сега
Super Камагра 160mg 4 апчиња DEN2586 DEN2463 Додади го во кошничка
Super Камагра 160mg 8 апчиња DEN4263 DEN4060 Додади го во кошничка
Super Камагра 160mg 12 апчиња DEN6226 DEN5929 Додади го во кошничка
Super Камагра 160mg 20 + 4 апчиња DEN9566 DEN9111 Додади го во кошничка
Super Камагра 160mg 32 + 4 апчиња DEN13440 DEN12800 Додади го во кошничка
Super Камагра 160mg 60 + 4 апчиња DEN21104 DEN20099 Додади го во кошничка
Super Камагра 160mg 92 + 6 апчиња DEN29481 DEN28077 Додади го во кошничка
Super Камагра 160mg 152 + 8 апчиња DEN44898 DEN42760 Додади го во кошничка

Super P-Force. Медицински информации и несакани ефекти.

Како што е наведено погоре, Super P-Force / Камагра Super содржи две активни состојки - Силденафил Цитрат и Дапоксетин. Количината на овие состојки во таблетата е различна. Super Камагра содржи 60 мг Дапоксетин и 100 мг Силденафил Цитрат.

Проверете со вашиот лекар за претпочитаната дневна доза и не ја надминувајте.

Обично се препорачува да се зема лекот 30-45 минути пред сексот.

Ефект Super Камагра

Super Камагра е добитна комбинација за третман на сексуални дисфункции. Силденафил гарантира моќен ефект на поддршка на потенцијата. Дапоксетин има одлични својства на одложување на оргазмот. Претходно се покажа дека и двете состојки се многу ефикасни во лекувањето на сексуалната дисфункција. После сексуална стимулација, можна е моќна и постојана ерекција. Со Super P-Force, можете да направите две работи истовремено.

Контраиндикации за употреба

Можна е појава на несакани ефекти. За да избегнете непријатности поврзани со третманот со еректилна дисфункција, прочитајте го списокот на контраиндикации подолу. Не започнувајте да земате Super Камагра ако:

 • Вие сте земале други лекови за да ја подобрите вашата машка сексуалност;
 • Треба да земате антидепресиви или други психотропни лекови;
 • Имате проблеми со крвниот притисок или кардиоваскуларниот систем;
 • Земате лекови со ензими во составот;
 • Имате очни болести;
 • Имате склоност кон приаризам, болна ерекција;
 • Имате заболување на црниот дроб или бубрезите;
 • Чир;
 • Епилепсија;
 • Вие сте на возраст под 18 години.

Несакани ефекти

Несакан ефект може да се случи во некои случаи. И покрај високата компатибилност на активните состојки, некои луѓе можат да бидат алергични на лекот. Ако знаете за вашата чувствителност кон различни лекови, кажете му го на вашиот лекар пред да започнете со третманот. Несакани ефекти што можат да се појават се:

 • Главоболка и нарушувања на видот;
 • Топлински сензации и црвенило на лицето;
 • Проблеми со стомакот;
 • Несоница;
 • Варење;
 • Вкочанетост во носот.

Интеракции

Не земајте Камагра Super во комбинација со Н.О. донатори и нитрати. Исто така, избегнувајте комбинирање на Super P-Force и психотропни апчиња како што се SSRI, SNRI, МАО-инхибитори, антидепресиви. Лоши интеракции и несакани ефекти се можни бидејќи Super Камагра е моќен лек кој содржи Силденафил и Дапоксетин. Треба да се внимава при земање лекови, особено со дозата. За да избегнете непријатности, прочитајте ги упатствата и точно следете ги.

 

Општи прегледи на Super Камагра

За 4 од 5 лица, следниов преглед е корисен.
 
4.25/5
од Слободан
Убедливо најдобрата помош во апчиња што некогаш би можеле да ги побарате. Резултатот што ми се истакна беше разликата во обемот. Брза акција за осамени момците !!!
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 4 од 5 лица, следниов преглед е корисен.
 
5.00/5
од Иван
Работи исклучително добро !! Да, малку главоболка, но сигурно вреди ... Само земите малку аспирин. ;-) Цената ги победува сите.
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 4 од 5 лица, следниов преглед е корисен.
 
5.00/5
од Бранко
Извонредна извонредна извонредна одлична цена, таа работи исто толку добро како и виагра, без несакани ефекти, траат два дена одлично.
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 3 од 5 лица, следниов преглед е корисен.
 
4.50/5
од Павле
овој производ навистина работи јас земам само 3/4 од пилулата на почетокот, само 1/2 потоа малку покасно, сакав да знам како ќе ме натера да почувствувам металоиди, но повторно ќе се чувствуваш како млад
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 5 од 7 лица, следниов преглед е корисен.
 
5.00/5
од Слободан
Ова е брендот што ќе продолжам да го купувам Имам С.К. и се чини дека работи подобро од сите лекови што ги земал.
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 4 од 5 лица, следниов преглед е корисен.
 
5.00/5
од Мирко
Работи неверојатно добро! За неколку часа, тие почнаа да дејствуваат! Бевме многу импресионирани!
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 5 од 8 лица, следниов преглед е корисен.
 
4.50/5
од Перо
Срека! Фала му на Бога што го најдов. Мојата сопруга се пожали на нашиот сексуален живот.
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 5 од 7 лица, следниов преглед е корисен.
 
4.75/5
од Ивица
Овој производ работи одлично. Работи како што е наведено.
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 5 од 7 лица, следниов преглед е корисен.
 
5.00/5
од Зоки
Имаше резултатот одма и секој пат после тоа. Нема несакани ефекти што би ги забележав.
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 5 од 6 лица, следниов преглед е корисен.
 
4.50/5
од Александр
Овој производ е мој омилен за многу прифатлива цена.
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 4 од 5 лица, следниов преглед е корисен.
 
4.50/5
од Филип
Вреди за овие пари, ми дава добар тренинг во спалната соба, јас ќе го препорачам ова за сите мажи над 50 години, пробајте го ова, работи за мене
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 6 од 7 лица, следниов преглед е корисен.
 
5.00/5
од A.AKIN
funksionon shkëlqyeshëm pa efekte anësore të tmerrshme.
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 4 од 5 лица, следниов преглед е корисен.
 
5.00/5
од Траjко
Производот работи за мене. Силна ерекција и издржливост.
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 5 од 6 лица, следниов преглед е корисен.
 
4.25/5
од Gjoko
СУПЕР ПРОИЗВОД! Прави чуда со мојот сопруг! Ја зеде пилулата веднаш штом пристигнаа, вечерта беше подготвен за интимност. Работниот капацитет беше 100% вратен!
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 4 од 6 лица, следниов преглед е корисен.
 
5.00/5
од ЃорЃи
Мислам дека оваа пилула прави чуда !!! Не можам да верувам колку брзо и долго работи. Дефинитивно ќе купите повеќе од овие супер. 100% задоволство !!
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 4 од 5 лица, следниов преглед е корисен.
 
5.00/5
од Љубомир
Бев импресиониран и мојата сопруга беше многу импресионирана. Препорачам!
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
Мојата кошничка

Нема производи во мојата кошничка
Вкупно порачајте:
DEN 0

Опции за плаќање
Методи на испорака