На врвот

Прегледи и препораки за Виагра Super Active

Назад кон купување на Виагра Super Active

92 Прегледи
5 Sвезди:
  
(85)
4 Sвезди:
  
(4)
3 Sвезди:
  
(3)
2 Sвезди:
  
(0)
1 Sвезда:
  
(0)
 
4.87 / 92 Прегледи на клиенти
 
 

Општи прегледи на Виагра Super Active

За 11 од 14 лица, следниов преглед е корисен.
 
5.00/5
од Ангел
Таблетите многу ми помогнаа. Тоа дава добар поттик на енергија кога ви треба. Само пијте многу вода. Немав главоболки.
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 9 од 10 лица, следниов преглед е корисен.
 
5.00/5
од Деан
Виагра е најдобриот лек за еректилна дисфункција.
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 13 од 15 лица, следниов преглед е корисен.
 
5.00/5
од Глигор
Имам 61 година и оваа пилула е одлична за ЕД и отворање артерија, започнува да работи во организмот околу 1-2 часа по земањето.
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 12 од 15 лица, следниов преглед е корисен.
 
4.75/5
од Милена
ЗА ЗАДОВОЛСТВО !!!!
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 11 од 13 лица, следниов преглед е корисен.
 
4.50/5
од Гоце
Овој лек работи за мене до три дена. Пак ќе нарачам. Лесно е да се проголта. Добра цена за овие пари.
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 11 од 12 лица, следниов преглед е корисен.
 
4.75/5
од Богдан
Оваа пилула работи брзо. Бидете сигурни да пиете многу вода пред и потоа за да избегнете главоболки. Ова беше моја втора нарачка за оваа пилула.
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 12 од 17 лица, следниов преглед е корисен.
 
5.00/5
од Борис
Го сакам овој производ за секој дечко кој сака да се покаже најдобро пред својата девојка, ова е вистинската работа! Работи следниот ден, па дури и достигнувајќи го кулминацијата, ќе останете цврсти! Најдоброто нешто што треба да направите за да ја нарачате да се врати за повеќе!
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 8 од 11 лица, следниов преглед е корисен.
 
5.00/5
од Jован
Таблетите се неверојатни. Ќе кажам дека го забележав оптималниот ефект 24 часа по ингестијата и трае уште 36 часа. Го препорачав овој производ на многу мои пријатели и со сигурност можам да кажам дека ќе го користам цел живот.
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 11 од 15 лица, следниов преглед е корисен.
 
5.00/5
од Влатко
Работи одлично, ми се допаѓа повеќе од сината пилула. Како и со некои други прегледи, може да имате малку главоболка, но мислам дека ова се должи на дејството на пилулата врз притисокот! Ми се допаѓаат и таа ги сака! Посилно и подолго и трае 3 дена!
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 8 од 9 лица, следниов преглед е корисен.
 
4.50/5
од Мирко
Ја купив пилулата само за да ја пробам и бев многу среќен, мојата сопруга беше навистина среќна, рече дека е подебел, поцврст и сексот трае подолго.
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 10 од 11 лица, следниов преглед е корисен.
 
5.00/5
од Давид
Најдобра таблета без рецепт, што всушност функционира и трае
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 6 од 7 лица, следниов преглед е корисен.
 
5.00/5
од Лука
Ова работи добро за мене.
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 11 од 14 лица, следниов преглед е корисен.
 
4.50/5
од Македон
Мојата сопруга и јас повторно можеме да уживаме во повисоко ниво на водење на љубов. Како и многу постари момци, имам проблеми со простатата и вијаграта super active ми помага да ги надминам без несакани ефекти. Силно препорачувам да пробате.
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 7 од 9 лица, следниов преглед е корисен.
 
5.00/5
од Кузман
Работи навистина добро и е одличен производ за парите. Дефинитивно продолжам да купувам, ми се допаѓаат резултатите.
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  
За 7 од 10 лица, следниов преглед е корисен.
 
5.00/5
од ARDI S
Në fillim, por vendosa ta provoja. Sigurisht që funksionon po aq mirë nëse jo më mirë se shtesat për të cilat kam paguar më shumë se dyfishin dhe zgjat gjithashtu më gjatë
Не Да   Дали овој преглед ви беше корисен?  

Нов преглед

 • Направете ваш сопствен преглед
 • Рејтинг на веб-страница:
  Веб-страница
  Испорака
  Цена / изведба
  Препорака
 •  
Мојата кошничка

Нема производи во мојата кошничка
Вкупно порачајте:
DEN 0

Опции за плаќање
Методи на испорака