Në majë

Bleni Cialis Super Aktiv

 
4.93 / 188 Rishikimet e blerësve
188 Shqyrtime
5 Yje:
  
(181)
4 Yje:
  
(3)
3 Yje:
  
(4)
2 Yje:
  
(0)
1 yll:
  
(0)
Shihni të gjitha 188 shqyrtimet
 
Cialis Super Aktiv

Cialis Super Aktiv është një formë kapsulare e lëshimit të një ilaçi të njohur me bazë Tadalafil. Forma e kapsulës lejon që substanca aktive Tadalafil 20 mg të jetë në gjendje të lëngshme brenda kapsulës dhe pasi të tretë kapsulën e xhelatinës në stomak ajo absorbohet maksimalisht dhe shpejt në gjak dhe tregon vetitë e saj funksionale në krahasim me formën e tabletave të Tadalafil.

Kohëzgjatja e veprimit Cialis Super Aktiv arrin 36 orë. Substanca aktive Tadalafil, e përfshirë në ilaç, mbështet ereksionin dhe promovon trajtimin e mosfunksionimit të ereksionit në trupin e mashkullit.

Efekti i administrimit të Cialis Super Aktiv manifestohet 20 minuta pasi keni marrë pilulën të larë me ujë. Dozimi i Tadalafil 20 mg, i përmbajtur në 1 pilulë Cialis Super Aktiv përshtatet me 85% të pacientëve.

 

Cialis Super Aktiv 20mg

Artikulli Dozimi Sasia + Bonusi Çmimi Porosit Tani
Cialis Super Aktiv 20mg 10 pilula L5949 L5666 Shtoni në shportë
Cialis Super Aktiv 20mg 20 + 4 pilula L9874 L9404 Shtoni në shportë
Cialis Super Aktiv 20mg 30 + 6 pilula L13696 L13044 Shtoni në shportë
Cialis Super Aktiv 20mg 60 + 8 pilula L24627 L23454 Shtoni në shportë
Cialis Super Aktiv 20mg 90 + 10 pilula L33589 L31989 Shtoni në shportë
Cialis Super Aktiv 20mg 120 + 16 pilula L40861 L38915 Shtoni në shportë
Cialis Super Aktiv 20mg 180 + 20 pilula L55770 L53114 Shtoni në shportë
Cialis Super Aktiv 20mg 270 + 30 pilula L70729 L67361 Shtoni në shportë

Përshkrimi i barnave:

Cialis Super Aktiv ka dukshëm më pak efekte anësore krahasuar me Sildenafil. Sidoqoftë, duhet të kihet parasysh se efektet e mundshme mund të jenë akoma dhimbje koke, rrufë dhe dhimbje në shpinë dhe muskuj. Cialis Super Aktiv shquhet për mundësinë e kombinimit të tij me ushqime të yndyrshme dhe sasi të moderuar të alkoolit.

Cialis Super Aktiv ndryshon në atë që duke administruar 1 kapsulë, ju fitoni vetëbesim dhe besim në aftësinë për të kënaqur një partner në çdo situatë për 36 orë. Droga u testua nga administrata për burra të pjekur, duke garantuar aftësinë për të shprehur veten në momentet e intimitetit seksual si në vitet e rinisë.

Ashtu si në rastin e barnave të tjerë për të rritur fuqinë, Cialis Super Aktiv tregon efektin e saj në rritjen e ereksionit vetëm në rast të eksitimit seksual të partnerit.

1 kapsulë e Cialis Super Aktiv përmban 20 mg Tadalafil. Zgjedhja e një dozimi të përshtatshëm përcaktohet nga mjeku juaj, bazuar në moshën tuaj, gjendjen fizike, shkallën e mosfunksionimit dhe dozën maksimale të lejueshme ditore - 20 mg Tadalafil.

Përbërja:

Tadalafil 20 mg;

Indikacionet:

  • mosfunksionim erektil;
  • aktivitet i ulët seksual.

Metoda e administrimit:

15-30 minuta para marrëdhënies seksuale merrni 1 kapsulë Cialis Super Aktiv nga goja, dhe lajeni me ujë. Dozimi maksimal në ditë është 20 mg Tadalafil (1 kapsulë Cialis Super Aktiv).

Kundërindikimet:

  • Hipersensitiviteti ndaj Tadalafil dhe përbërësve të tjerë;
  • Në rast të kundërindikacioneve ndaj aktivitetit seksual në pacientët me sëmundje të sistemit kardiovaskular, në rast të mungesës së laktozës ose intolerancës;
  • Mos kombinoni me marrjen e nitrateve organike, doxazosin dhe barnave të tjerë për trajtimin e mosfunksionimit erektil;
  • Shmangni përdorimin e shpeshtë (më shumë se 2 herë në javë) në rast të dështimit kronik të veshkave
  • Vetëm për burrat që kanë mbushur moshën 18 vjeç.

Ruajtja:

Mbani ilaçin në kushte të thata në temperaturë dhome, larg fëmijëve.

 

Dëshmi Cialis Super Aktiv

21 nga 24 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
4.50/5
nga Demir
Unë u befasova me rezultatet pasi i provova këto. Patjetër që keni një rritje të mirë të energjisë dhe dëshirës seksuale. Kjo do të ishte një alternativë me kosto efektive për viagra. Unë e kam shijuar produktin deri më tani dhe planifikoj të porosis më shumë në të ardhmen. Faleminderit!
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
8 nga 11 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Alban
Produkt i shkëlqyeshëm, mund të qëndroj për një kohë të gjatë i fortë, faleminderit cialis dhe mjekut tim.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
17 nga 20 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
4.50/5
nga Islamaj
Dorëzimi i shpejtë dhe i shpejtë padyshim që do të rekomandojë.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
10 nga 14 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Beqir
Produkti i mirë zgjat rreth 2 ditë unë do t'i rekomandoja dhe do të riorganizoj më shumë nuk kam dhimbje koke, por zakonisht pi një sasi të mirë uji.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
13 nga 17 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Florian
Ky është produkti më i mirë që kam provuar deri më tani !!! Kaloni disa ditë dhe kur gruaja ime dëshiron të dijë se çfarë ka, unë vetëm i tregoj asaj. Lol)
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
8 nga 10 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Erald
Ndiheni pak hezitues dhe skeptikë, por u përpoq dhe funksionoi në mënyrë magjike ... vazhdoni ta përdorni çdo herë ...
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
18 nga 23 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Toni
Ky produkt punon vërtet mirë dhe një pilulë do të zgjasë për ditë. Për mua, unë nuk kisha asnjë efekt anësor.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
11 nga 15 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Ajran
Ky produkt funksionon siç reklamohet ... bëni durim por kur ju aktivizon bën mrekulli ... sigurohuni që të pini shumë ujë për të shmangur dhimbjen e kokës.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
9 nga 13 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Shpetim
Unë nuk shkruaj shumë komente, por kjo funksionon. Trueshtë e vërtetë që ju gjithashtu do të keni një dhimbje koke më së miri të merrni diçka edhe për këtë. Kjo pilulë funksionoi për 72 orë dhe ia vlen paratë
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
16 nga 17 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Demir
Me mjaft komente të mira, vendosa të kontrolloj për të parë se për çfarë ishte hype. Kur ju them se ky produkt është "E Vërteta", merrni fjalën time. Koha e reagimit për mua është rreth 3-4 orë dhe 2 pilula më bëjnë mirë. Në moshën 44 -vjeçare gati harrova se si ishte druri i mëngjesit.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
9 nga 13 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
4.75/5
nga Arben
Këto pilula funksionojnë !. E para e mora 2 orë më parë. E dashura ime dhe unë më vonë bëmë një maratonë për rreth 2 orë. Çuditërisht nuk më duhej të merrja një pilulë tjetër vetëm 3 ditë më vonë. Unë jam një besimtar i vërtetë!
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
20 nga 22 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
4.50/5
nga Anida
Burri im është vërtet i kënaqur me të
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
10 nga 14 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
4.75/5
nga Mustafa
Ok djema, ky rishikim është 100. Kam kërkuar diçka për të rritur ngurtësinë time! Mora NJ ONE pilulë mbrëmë rreth orës 7 pasdite, shkova për darkë dhe u ktheva në shtëpi rreth orës 21:30. Unë kisha një raketë të madhe në pantallona dhe gruaja ishte e kënaqur si kurrë më parë. Nuk është ora 10 e mëngjesit dhe është ende gati për të shkuar !! Blej KETE !!!!
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
11 nga 14 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Edi
Ky produkt bën një punë të shkëlqyeshme për qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri. E marr para stërvitjes dhe funksionon shkëlqyeshëm.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
18 nga 23 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Adnand
Asnjë dhimbje koke e vërtetë ose ndonjë efekt tjetër anësor si rishikimet e tjera. Patjetër do të rekomandoja.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
11 nga 15 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Erjon
Ky produkt është i mahnitshëm. Unë e përdor atë për stërvitjet e mia. Më duhej të filloja të merrja gjysmën e pilulës, gjë që më bën të ndihem energjik për të paktën 3 ditë rresht.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
10 nga 13 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Skender
E mahnitshme kjo duhet të provojnë të gjithë burrat
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
Karroca ime

Asnjë artikull në karrocën time
Totali i porosisë:
L 0

Mundësitë e pagesës
Metodat e Transportit