Në majë

Shqyrtime dhe dëshmi të Markë Levitra

Kthehuni dhe blini Markë Levitra

249 Shqyrtime
5 Yje:
  
(231)
4 Yje:
  
(14)
3 Yje:
  
(3)
2 Yje:
  
(1)
1 yll:
  
(0)
 
4.90 / 249 Rishikimet e blerësve
 
 

Dëshmi të Markë Levitra

29 nga 33 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Marid
Kjo funksionoi shkëlqyeshëm dhe nuk kishte asnjë efekt anësor. E mora dhe brenda pak minutash ishte koha për veprim dhe unë isha në gjendje ta përsërisja orë më vonë. Qëndrueshëm.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
17 nga 24 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Addrian
Levitra më shpëtoi jetën seksuale. Unë nuk përjetoj më frustrimin/sikletin për të mos u ngritur. Unë marr rreth një dozë 20mg dhe funksionon brenda rreth 30 minutash dhe vazhdon të punojë për rreth 18 orë. Ereksione të shumta janë të lehta për tu arritur. Unë jam 64 vjeç dhe ereksionet e mia para Levitra ishin rrallë të forta ose me përmasa të plota. Tani ereksionet e mia janë si kur isha në të 20 -tat - e fortë, e trashë dhe lart. Unë mendoj se mikesha ime e vlerëson Levitrën aq sa unë.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
15 nga 22 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Gani C
Kjo pilulë funksionon shkëlqyeshëm. Më bën të ndihem më mirë si mashkull dhe më energjik. Kam qëndrueshmëri më të mirë në dhomën e gjumit. Faleminderit shumë që e bëtë një burrë 60 vjeç të ndihet përsëri i ri! Unë patjetër do të vazhdoj të blej!
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
23 nga 32 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
4.50/5
nga Bajram
Unë jam 58 vjeç dhe kam nevojë për ndihmë ndonjëherë dhe kjo pilulë është deri tani më e mira në treg. Unë madje kam marrë pilula me recetë për ed dhe nuk funksionoi aq mirë sa pilula. Gjithashtu zgjat për disa ditë.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
20 nga 28 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Ermal
I bleva këto pilula pa e ditur nëse do të funksiononin. Pilula e parë që mora mirë le të themi që gruaja ime më vendosi jashtë. Unë jam 65 vjeç dhe nuk kam zgjatur kaq gjatë prej vitesh.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
11 nga 14 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Ilir
Ky në fakt funksionon çdo herë. Nuk ka efekte anësore kur e marr në stomak gjysmë të zbrazët me 16oz ujë. Dhe është mirë për disa ditë.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
12 nga 17 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
4.50/5
nga Renato
Absolutisht PERFEKT. Kam probleme me mbajtjen e një ereksioni të mirë dhe të fortë për shkak të ilaçeve të neuropatisë. Kjo pilulë i lufton të gjitha duke më bërë të ndihem dhe të performoj si një 20 vjeçare. E përkryer për ata që kërkojnë të përmirësojnë marrëdhënien e tyre .... Në moshën 44 vjeç, më duhet patjetër.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
19 nga 24 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Dorian N
Ky është një produkt i madh. Punon siç reklamohet. Shumica e produkteve ose nuk funksionojnë ose ju lënë me dhimbje koke. Ky nuk ka. Punon si të doni dhe kur dëshironi. Të gjitha të mirat pa të meta.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
20 nga 29 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Arben
Mora 1 pilulë në një mbrëmje të së Premtes .. 2-3 orë më vonë isha shumë gati për atë moment. Duke shkruar këtë përmbledhje tani të Dielën .. dhe akoma po vazhdon fuqishëm. Dhimbje koke minimale .. pini shumë ujë për të ndihmuar. Kjo levitra funksionon mirë .. zgjat disa ditë.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
20 nga 26 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
4.25/5
nga Sajmir
Duhen disa orë për të filluar, por më pas funksionon për dy deri në tre ditë. Ai ul presionin e gjakut në mënyrë drastike, kjo është paralajmërimi i vetëm.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
26 nga 31 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Aulona
I bleva për të fejuarin tim dhe më lejoni t'ju them se ata me të vërtetë kanë punuar, ai gjithashtu mund të bëjë dallimin. Ashtë një blerje e domosdoshme.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
23 nga 29 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
4.50/5
nga Bledi
Ky është produkti më i mirë që kam përdorur ndonjëherë. Ajo jep një performancë superiore më të gjatë dhe të qëndrueshme. Unë e rekomandoj këtë pilulë për të gjithë. Ju nuk do të zhgënjeheni.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
18 nga 23 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Clirim
Punon shkëlqyeshëm, jo menjëherë, përpiquni ta merrni atë disa orë para "veprimit" dhe pini shumë ujë me të. Unë madje u përpoqa ta merrja me ushqim të lehtë ose rostiçeri, ishte mirë ta bëja këtë. Gjëja më e mrekullueshme në lidhje me atë që unë vazhdoj të punoj edhe 3 ditë pas kësaj, me çdo “arsye” për të ngritur dhe vazhduar shkopin tuaj, ai kurrë nuk do të zhgënjejë.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
17 nga 24 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
5.00/5
nga Kamela
Unë jam shumë skeptik kur porosis, por vlerësimet janë shumë afër. Ajo funksionon shkëlqyeshëm, por gjithashtu ju jep një dhimbje masive të kokës, kështu që merrni ilaçe për dhimbjen e kokës me të.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  
16 nga 19 njerëz e konsideruan të dobishme rishikimin e mëposhtëm
 
4.50/5
nga Florian
Ky produkt tronditet.! Natën e parë që shkuam unë shkova 5 orë. Pa dhimbje koke pa probleme. Piva shumë ujë dhe hëngra sepse mora pilulën. Ky produkt është më i mirë se djathi i prerë në feta. Unë do ta rekomandoja këtë për këdo mbi 40 vjeç. Unë do të blej më shumë.
Jo Po   A ishte i dobishëm ky rishikim për ju?  

Dëshmi e Re

 • Krijoni rishikimin tuaj
 • Vlerësimi i faqes në internet:
  Uebfaqe
  Transporti detar
  Çmimi / Performanca
  Rekomandimi
 •  
Karroca ime

Asnjë artikull në karrocën time
Totali i porosisë:
L 0

Mundësitë e pagesës
Metodat e Transportit